Trudne początki laptopów

Chyba nie ma już na świecie osoby, która nie słyszałaby o komputerach przenośnych. Jeszcze nie tak dawno, kiedy wchodziły na rynek laptopy, nie było aż takie pewne, że okażą się one komputerowym hitem. Na początku, ludzie nie mogli się przyzwyczaić do obsługi tego specyficznego urządzenia. Trudności sprawiało obsłużenie, nieporęcznej, małej klawiatury. Poza tym, fakt, że trzymane na kolanach laptopy, często się przegrzewały, również był dla wielu użytkowników sporym utrudnieniem. Inną kwestią, która szczególnie denerwowała, pierwszych klientów, którzy zdecydowali się na zakup tego wynalazku, był panel do sterowania kursorem myszy. Oczywiście można było korzystać ze standardowej myszy, jednak w związku z tym, że laptop, zazwyczaj użytkowany jest w innych miejscach niż biurko, standardowa mysz, nie zdawała egzaminu. Dzisiaj, te pewne niedogodności nie są już dla nikogo istotne. Laptopy, dzięki swojej mobilności oraz poręczności, zyskały klientów na całym świecie, którzy nie wyobrażają sobie życia bez popularnych – lapków.

karierait.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here