Telefon komórkowy, czy komputerek?

Dzisiejsze komórki są bardzo rozbudowanym urządzeniem i już trudno powiedzieć, czy mamy do czynienia z telefonem, czy może z małym komputerem. W dawnych czasach telefony służyły do telefonowania i rozmawiania z kimś, kto jest po drugiej stronie kabla. Potem narodziły się komórki i wtedy się wszystko zaczęło.Na początku telefony komórkowe również służyły, tylko i wyłącznie do rozmawiania z drugą osobą. Potem nastąpił boom na krótkie wiadomości tekstowe, czy smsy. Teraz jest to bardzo popularna forma krótkiej i treściwej komunikacji. Ale dzisiejsze telefony mają wiele innych zastosowań, o których nie śniło się filozofom. To jest na przykład aparat fotograficzny, kamera lub dostęp do internetu. Telefony mogą nam również służyć za dyktafony, modemy do laptopów i tym podobne gadżety. Najbardziej przydatną usługą jest chyba możliwość przeglądania internetu. Nowoczesne telefony komórkowe posiadają duże wyświetlacze, na których wszystko dokładnie widać. To jest bardzo fajna sprawa i każdy gadżeciarz powinien posiadać taką komórkę. Na szczęście są jeszcze osoby, dla których najważniejszą funkcją w komórce jest możliwość rozmowy telefonicznej. Bo w końcu telefony taką pierwotnie spełniały funkcję.

motell.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here