Każde dziecko idąc do szkoły zaczyna mieć problemy. O ile człowiek się różni od człowieka o tyle różnią się każdego indywidualne potrzeby. Każdy wiec ma zupełnie inne problemy. Jedni maja problemy z nieśmiałością i nie umieją się odezwać do nowych kolegów. Inni z kolei mają problem z tymi kolegami, którzy stale się z nich naśmiewają, że są tacy czy tacy. Kolejni mają problemy z uczeniem się. Złe stopnie nie raz bywają powodem rozpaczy u każdego ucznia. Innym problemem są problemy z wychowawcą. Połowie klasy wychowawca przypadł do gustu, kolejnemu z kolei taki nauczyciel nie leży. Oczywiście nie da się dojść do chwili kiedy każdy będzie zgodny, aczkolwiek właśnie na tym polega życie i nic się z tym nie poradzi. I dzięki temu nasze życie jest bardzo ciekawe i niejednokrotnie się okazuje, że jeśli było by wszystko dobrze to wówczas nie można się z wszystkiego cieszyć, nasze życie było by strasznie nudne. Niejednokrotnie jednak każdy z nas woli jak się w życiu coś dzieje.

gdzieciaki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here