Prezent praktyczny czy neutralny

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu musiał zdecydować, co przeznaczyć na prezent. Obdarowujemy bliskich z okazji świąt, kupujemy im prezenty urodzinowe, rocznicowe albo ślubne. Jaki prezent jest najlepszy, czy powinien on być praktyczny czy raczej zabawny, neutralny, osobisty. Najlepiej zastanowić się, czego sami oczekujemy po takich sytuacjach. Jest kilka warunków, których musimy przestrzegać dokonując zakupu. Na oryginalne prezenty z pewnością nie nadają się rzeczy przypominające o podeszłym wieku, czy różnych mankamentach. Wybierając na przykład prezenty urodzinowe należy pamiętać, że to święto tej właśnie osoby i podarunek jest przeznaczony wyłącznie dla niej. Musi to być oryginalny prezent, trochę egoistyczny, niepraktyczny, ale sprawiający radość. Na co dzień rzadko kupujemy rzeczy, które są zbędne i luksusowe. Srebrna biżuteria dla kobiety będzie ciekawszym podarunkiem niż pudełko szklanek, z którego korzysta cała rodzina. Podobnie jak butelka dobrego koniaku bardziej ucieszy mężczyznę niż kolekcja krawatów.

eradomianki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here