Need For Speed Carbon to kolejna część serii NFS, w tej częsci walczymy o terytoria, gra toczy się w nocy, przeciwnie do poprzedniej częsci NFS Most Wanted, w której gra rozgrywała się w dzień. W grze mamy do dyspozycji 3 rodzaje samochodów: muscle, tuningowane i egzotyczne. Już na początku gry możemy wybrać jeden z trzech rodzajii samochodów, dodam, że warto wybrac samochód z grupy muscle, mimo brzydkiego wyglądu, samochód ma znacznie większe przyspieszenie niż pozostałe. W NFS Carbon, możemy zatrudnić swojego pomocnika, jest ich wiele rodzaji, np. drafter, zwiadowca itd. Jak juz wspomniałem, w tej częsci NFS walczymy o teretoria, grę przechodzi się znacznie szybciej niż NFS Most Wanted, w której walczyliśmy z 15 rywalami z czarnej listy. W tej częsci NFS nie zapomniano o policji, która potrafi nieźle dopiec. W grze jest wiele zmian, warto dodać, że oprawa graficzna nie jest najgorsza ani tez najlepsza, wymagania gry są bardzo zbliżone do poprzedniej częsci NFS co mnie bardzo zaskoczyło. Grę polecam fanom wyścigówek i tuningu.

ajkomp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here