W niektórych przypadkach zajęć lekcyjnych wiele zależy od osoby prowadzącej. To w jaki sposób poprowadzi zajęcia zależy jak uczniowie dany przedmiot zapamiętają. Nauka angielskiego to nauka, podczas której liczy się wiedza i doświadczenie nauczyciela. Jeżeli nauczyciel nie posiada odpowiednich umiejętności uczniowie, mogą z lekcji wynieść niewiele wiedzy. Przede wszystkim chodzi o to, żeby zadbał o poprawną wymowę słówek przez swoich uczniów, a także opanowanie gramatyki i poprawne jej wykorzystywanie w praktyce. Nauka angielskiego nie polega jedynie na znajomości gramatyki, ponieważ bardzo często chodzi o to, ażeby znać jak najwięcej słówek, które pozwolą nam na porozumienie się z obcokrajowcem i zrozumienie o co nas pyta. Nauka angielskiego więc zależy od nauczyciela, ale należy również pamiętać, że nawet jeśli nauczyciel będzie dwoił i troił, a uczniowie nie będą się przykładać nic się nie zdziała. O ile nauczyciel na zajęciach w szkole może zmobilizować do nauki poprzez stawiania ocen, poza szkołą taki sposób się nie sprawdzi.

netmetis.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here