Nie przesadzajmy jednak z doborem najdroższych mebli czy dodatków, pozwólmy na samodzielność w ukształtowaniu mieszkania nowemu lokatorowi. Trwajmy przy zasadzie prosto i z klasą. Istnieje kilka praktycznych zasad, które warto zastosować wychodząc z chęcią wynajęcia swojego mieszkania.Uniwersalny kolor ścian, to podstawa. Jak dobrze wiemy „ o gustach się nie dyskutuje”, zatem uniwersalny jasny kolor ścian będzie najlepszym rozwiązaniem dla wynajmującego. To on już będzie mógł pozostać przy tych jasnych ścianach, lub uwydatnić je swoim ulubionym pstrokatym obrazem. Standard zachowany. Jak zachować się do wyboru podłogi. Najlepszym i najtańszym rozwiązaniem wydaje się być położenie paneli. Są coraz bardziej trwale i zawsze na topie. Można je ułożyć na większość podłóg, stosując korek lub podkład pod panele. Taki podkład zakupić można w prawie każdym sklepie budowlanym.

domosia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here