Kredyt gotówkowy, zwany też czasami kredytem konsumenckim, jest oferta, którą posiadają praktycznie wszystkie banki. Aby ubiegać się o taki kredyt, niekonieczne jest branie udziału w jakichkolwiek programach lojalnościowych wobec banku ani też nie jest wymagane posiadanie w nim konta. Najważniejsze, aby mieć zdolność kredytową – tego rodzaju kredyt można otrzymać po dostarczeniu do banku dokumentu tożsamości, niektóre banki nie wymagają nawet zaświadczenia o zatrudnieniu czy wysokości zarobków. Zaleta takiego rozwiązania kredytowego jest stosunkowo krótki czas oczekiwania na gotówkę – w niektórych bankach nawet w 15 minut można już mieć pieniądze na koncie lub tez w portfelu. Jednak kredyty gotówkowe posiadają stosunkowo wysokie marże, nawet do 5 procent, poza tym ich oprocentowanie jest relatywnie wysokie – nawet w granicach 16 – 18 procent w skali roku. Banki czasami wymagają też wykupienia stosownego ubezpieczenia – nie znają nas przecież. Jeśli posiadamy dobrą historię kredytową, będzie to na pewno dodatkowym czynnikiem do przyznania nam kredytu.

www.akcez.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here