Jedziesz do Zakopanego – nie zapomnij zaliczyć okolicznych atrakcji

Odwiedzając noclegi można nie tylko cieszyć się świetnym klimatem tego miejsca i wędrówkami po szlakach górskich, ale można także zaliczyć wiele okolicznych atrakcji. Mając noclegi w tym mieści, można je potraktować jako doskonałą bazę wypadową do okolicznych miejscowości, które mają do zaoferowania wiele ciekawych propozycji. Jeśli więc już odwiedzimy noclegi dobrze jest się wybrać także do kopalni soli we Wieliczce, która oddalona jest o niespełna dwie godziny drogi samochodem. Bardzo dużą atrakcją zarówno dla turystów, jak i tubylców jest pobliski akwapark wodny – Tatralandia, będący największym tego typu kompleksem w Tatrach. Park położony jest po słowackiej stronie tatr, co podwyższa atrakcyjność wycieczki, bo mamy okazje pojechać do sąsiedniego kraju. Dla pasjonatów górskich wędrówek polecić można oddalone od Zakopanego szlaki turystyczne, do których jest jednak doskonały dojazd przy pomocy prywatnych busów, które kursują na trasie z duża częstotliwością.

urodelka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here