Uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej wszystko zależy od nas, naszego uroku osobistego oraz tego,w jaki sposób potrafimy się zareklamować. Na rynku pracy sytuacja wygląda w ten sposób, że na rozmowę dociera jedynie garstka wyselekcjonowanych osób z o wiele większego grona. Chcąc znaleźć się w tej właśnie garstce musimy za pomocą dokumentów aplikacyjnych, na które składa się w większości przypadków cv i list motywacyjny, wywrzeć na rekruterze bardzo dobre wrażenie, na tyle dobre, aby zechciał się z nami spotkać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Taki list motywacyjny, który wywiera wrażenie musi być w stu procentach oryginalny, nie możemy zatem korzystać z wzorów znalezionych w internecie- tego typu listów rekruter często nawet nie będzie czytał, kiedy zorientuje się, że są one odwzorowanie jakiegoś popularnego wzoru. Dzięki temu, ze sami napiszemy list motywacyjny już zyskujemy punkty, bo pokazujemy, że doskonale radzimy sobie z tym zadaniem i z pewnością sprawdzimy się także w bardzie skomplikowanych zadaniach.

e-komers.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here