Dzieci mają bardzo chłonny umysł i szybko się uczą, dlatego wielu rodziców chce, aby nauka angielskiego zagościła w życiu dziecka już w przedszkolu. Nie będzie to nic złego, pod warunkiem jednak, że metody nauczania będą ściśle dostosowane do etapu rozwoju dzieci w danym wieku. Oznacza to, ze jeszcze w przedszkolu, nauka angielskiego nie powinna przypominać zwykłych lekcji w szkole; powinna to być przede wszystkim zabawa z wykorzystaniem pojedynczy angielskich słów i podstawowych zwrotów. Nauka angielskiego na tym etapie to nauka zagranicznych piosenek dla dzieci, których dzieci chcą się uczyć po prostu dlatego, że są melodyjne i proste do zapamiętania. Dzieci, uczące się w przedszkolu języka obcego mają bardzo dużą potrzebę ciągłej zabawy i jeśli wiadomości językowe będą przekazywane im w takiej właśnie formie, to zabawa z jerzykiem angielskim zaowocuje w przyszłości bardzo wieloma korzyściami i ułatwionym startem w szkolnej już edukacji językowej.

sklepwinternecie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here