Jak latać tanio

Zapewne, ilekroć słyszymy bądź czytamy o rzeczach takich jak szeroko rozumiane tanie bilety lotnicze, tylekroć przypominają nam się różnego rodzaju doniesienia prasowe o takich czy innych oszustwach, których ofiarami padali naiwni pasażerowie, którzy nie zadali sobie wysiłku aby sprawdzić rzetelność i solidność danego przewoźnika. Jeżeli więc mamy w pamięci tego rodzaju wspomnienia oraz wyobrażenia, nie jest rzeczą zaskakującą, że nasz stosunek do rzeczy takich jak tanie bilety lotnicze może być mniej lub bardziej negatywny. Moim zadaniem jest nakłonić czytelnika, aby chociaż rozważył możliwość zmiany swojego stanowiska. Jakimi dysponuję argumentami. Przede wszystkim uważam, że w żadnym wypadku nie należy uogólniać takich czy innych wniosków albo spostrzeżeń. Oczywiście, zdarzały się osoby, które decydując się tanie bilety lotnicze padły ofiarą manipulacji albo oszustwa, jednak nie oznacza to wcale, że każdy przewoźnik, oferujący usługi takie jak tanie bilety lotnicze, jest nieuczciwy i niegodny jakiegokolwiek zaufania

samznatury.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here