Ile waży Piła Stihl 023?
Ile waży Piła Stihl 023?

Ile waży Piła Stihl 023?

Jeśli jesteś pasjonatem ogrodnictwa lub pracujesz w branży budowlanej, na pewno słyszałeś o pilach Stihl. Marka ta jest znana z wysokiej jakości narzędzi do cięcia drzew i gałęzi. Jednym z popularnych modeli jest Piła Stihl 023. Jednak przed zakupem warto wiedzieć, ile waży ten konkretny model.

Specyfikacje Piły Stihl 023

Piła Stihl 023 jest jednym z mniejszych modeli w ofercie firmy. Jest to pilarka spalinowa, która charakteryzuje się mocą i wydajnością. Oto kilka podstawowych informacji na temat tego modelu:

  • Moc: Piła Stihl 023 ma moc 2,3 KM, co pozwala na skuteczne cięcie nawet twardych i grubych gałęzi.
  • Długość prowadnicy: Standardowa długość prowadnicy dla tego modelu wynosi 40 cm. Jest to wystarczająca długość do większości prac ogrodniczych.
  • Waga: Ile waży Piła Stihl 023? Ta pilarka waży około 4,9 kg. Jest to dość lekki model, co ułatwia jej obsługę i przenoszenie.
  • Pojemność zbiornika na paliwo: Zbiornik na paliwo w Piłach Stihl 023 ma pojemność 0,5 litra. To wystarcza na dłuższe sesje cięcia bez konieczności częstego tankowania.

Zalety Piły Stihl 023

Piła Stihl 023 ma wiele zalet, które przyciągają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów ogrodnictwa. Oto kilka z nich:

  • Wysoka jakość: Stihl to marka znana z produkcji wysokiej jakości narzędzi. Piła Stihl 023 nie jest wyjątkiem. Solidna konstrukcja i trwałe materiały sprawiają, że jest to narzędzie, które posłuży przez wiele lat.
  • Łatwość obsługi: Piła Stihl 023 jest łatwa w obsłudze, nawet dla osób bez doświadczenia w korzystaniu z pilarek spalinowych. Prosta konstrukcja i intuicyjne funkcje sprawiają, że jest to narzędzie przyjazne dla użytkownika.
  • Wydajność: Dzięki swojej mocy i wydajności, Piła Stihl 023 poradzi sobie z większością prac ogrodniczych. Bez problemu przetnie zarówno cienkie gałęzie, jak i grubsze pnie.
  • Mobilność: Dzięki niewielkiej wadze, Piła Stihl 023 jest łatwa do przenoszenia. Możesz zabrać ją ze sobą na różne miejsca i wykonywać prace w różnych częściach ogrodu.

Podsumowanie

Ile waży Piła Stihl 023? Ten model waży około 4,9 kg. Jest to lekka i wydajna pilarka spalinowa, która sprawdzi się w różnych pracach ogrodniczych. Dzięki wysokiej jakości i łatwości obsługi, Piła Stihl 023 jest popularnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Jeśli szukasz niezawodnej i wydajnej pilarki, warto rozważyć ten model od Stihl.

Wezwanie do działania: Proszę sprawdzić wagę Piły Stihl 023 na oficjalnej stronie producenta lub w instrukcji obsługi.

Link tagu HTML: https://www.biznesdolnoslaski.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here