Istnieją rozrywki dla ludzi z ograniczonymi funduszami i takie przeznaczone tylko dla wybranych. Do takich rozrywek bez zbędnych kilku lub kilkunastu tysięcy nie ma sensu się zabierać ani nawet o nich myśleć. Powstają już nawet specjalne agencje, które organizują rozrywki tylko i wyłącznie dla ‘wybranych’ tych z milionami na koncie. Mimo powszechnie panującej opinii o kryzysie, agencje te cieszą się co raz większą popularnością. Organizowane rozrywki mają różny charakter, zależy od wymagań klienta, oferty nie są przygotowywane na zapas tylko wedle wymagań dla każdego indywidualnie. Rzadko można spotkać dwie takie same oferty i pomysły na rozrywkę. Można powiedzieć, że firmy zajmujące się takimi zleceniami, spełniają zachcianki bogatych. Popularne stają się przejazdy bolidami Formuły 1, przeloty balonami na znanymi miejscami na świecie, wyprawy do dżungli, połowy piranii i wiele innych, o których zwykli ludzie mogą pomarzyć lub obejrzeć w telewizji. Niektóre miejsca na ziemi bez wpływów ze względu na majętność i sporą sumką nie są dostępne dla człowieka. I powinny takie zostać nawet dla bogatych, nie naruszone przez cywilizację. Może i takie wakacje są atrakcyjne, jednak czy jest tam miejsca dla rodziny, przyjaciół czy rozrywki, bo wydawać się może, że jest to tylko ‘na pokaz’, aby chwalić się i czuć się lepszym. A co wtedy jak pomysły na kosztowne rozrywki się skończą i zostaną tylko miejsca, w które nawet pieniądze nie są przepustką? Jak wtedy poradzą sobie z organizacją czasu wolnego Ci majętni?

okser.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here