Czy to koniec końca, firm transportowych

Mniejsza ilość chętnych, na bilety lotnicze, jak pokazuje obecny rok, nie jest wynikiem kryzysu, jednak tym, że coraz mniej osób wraca do kraju, lub wybiera się w podróż. Nawet pojawiające się tanie bilety lotnicze nie robią już na nikim wielkiego wrażenia, często są niemal dostępne do ostatniej chwili. Taki produkt, jak tanie bilety lotnicze jest jednak niedoceniony przez odbiorcę, zawsze narzekaliśmy na ceny biletów lotniczych, w końcu kiedy utrzymują się one na przyzwoitym poziomie, nie potrafimy tego docenić. Dlatego nie dziwi mnie, że często tanie bilety lotnicze są wycofywane z najmniej popularnych rejsów, nie może być bowiem tak, że przynoszą one tak duże straty. Nikt nie jest jednak w stanie powiedzieć, jak powinien funkcjonować taki podmiot, gwarantujący klientowi to, czego by oczekiwał, oczywiście osiągając przy tym zyski. Problem z kryzysem w usługach transportowych będzie się powiększał, i nie jest to problem, tylko podmiotów oferujących nam transport lotniczy, to bardziej poważna sugestia, której rozwiązanie nie będzie takie łatwe, jak się wszystkim wydaje.

myszkowiec.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here