Banki uprzedzają swoich klientów, oprocentowanie lokat bankowych będzie niższe! Na jaki procent oprocentowana jest Twoja lokata dzisiaj? Musisz to wiedzieć, bo oprocentowanie Twojej lokaty pójdzie już do góry. Na swoim rachunku oszczędnościowym zgromadziłeś trochę oszczędności? Ulokuj je na lokacie teraz! Nie odkładaj decyzji na jutro! Zobacz, które banki oferują Ci najwyższe oprocentowanie lokaty. Lokata na 1 miesiąc, 3 miesiące, czy lokata roczna? Lokata ze stałym czy stale rosnącym oprocentowaniem? Do jakiego poziomu może wzrosnąć oprocentowanie Twojej lokaty? Sprawdź! Obejrzyj ranking lokat bankowych. Wszystkie banki biorą w nim udział! Nie zapominaj o podatku Belki! Jak wysoki jest podatek Belki? Wysokość podatku to 18% od zysków z lokaty. Twoja lokata zarobiła 10 złotych? To oznacza, że zapłacisz 18 złotych podatku Belki. Czy każdy ranking uwzględnia podatek Belki? Nie. Autorzy rankingów już na wstępie informują, czy oprocentowanie lokaty uwzględnia podatek Belki, czy nie. Dlaczego oprocentowanie Twojej lokaty spada? Dlatego, że gospodarka hamuje! Rada Polityki Pieniężnej obniży stopy procentowe już w tym miesiącu (we wrześniu 2012 roku). Czy Twoje oszczędności są gotowe z niższe oprocentowanie lokaty? Co zrobisz ze swoimi oszczędnościami? Zdecydujesz się na ryzykowne inwestowanie np. złoto czy też zostaniesz przy gwarantowanym zysku z lokat bankowych?

optimusplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here